Інфрачервоні обігрівачі Heliosa :: Інформація :: Рекомендації до правильної установки для отримання максимального комфорту

Рекомендації до правильної установки для отримання максимального комфорту

ТРАДИЦІЙНА СИСТЕМА ГАРЯЧОГО ПОВІТРЯ

Гаряче повітря піднімається, розшаровується і виходить через отвори, а люди залишаються в холодному приміщенні, що призводить до високих витрат.

 

HELIOSA HI DESIGN

Тепло спрямовується та утримується у певних зонах, без втрат, як і світло.
Таким чином, можливо отримати опалення, що за якістю не поступається сонячному, комфортне оточення, відсутність шуму і пилу протягом необхідного періоду часу, значно економлячи електроенергію.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН, ВИСОКА ТЕХНОЛОГІЯ ОБІГРІВУ ТА ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Всі обігрівачі HELIOSA® HI DESIGN виготовляються в міцному алюмінієвому литому корпусі, покриваються термопластичною фарбою для зовнішнього застосування. Деякі моделі спеціально розроблені для використання в умовах високої вологості, під час дощу або під струменями води* (IPX5).

Для досягнення максимального комфорту дуже важливо правильно вибрати обігрівач для конкретної ситуації та правильно його встановити. Кожен обігрівач має опис своєї теплопродуктивності (потужності), площі покриття, і рекомендованої висотою установки. Ці характеристики можуть бути корисними при виборі моделі, що найбільш підходить до ваших вимог. Найпростіша установка – на стіні, подібно до світильника, оскільки таке розташування є оптимальним для обігріву. Освітлювальна установка складається з кількох розподілених джерел для створення рівномірного освітлення без тіней, а не одного великого джерела світла. Та ж технологія рекомендується для встановлення обігрівачів HELIOSA® HI DESIGN Напрямок обігрівачів є дуже важливим фактором для отримання бажаного результату. У готельному секторі слід пам'ятати, що кількість тепла, що випромінюється, прямо пропорційно тривалості перебування клієнта в готелі. Більше того, кількість теплового випромінювання буде більшою у місцях з високим рівнем вологості. На малюнках ви побачите різницю між традиційною системою повітряного опалення та обігрівачами HELIOSA®HI-DESIGN. Ви переконаєтеся, що характеристики та якість виробленого тепла можна порівняти з сонячним – це екологічна система опалення.

На малюнках показано, як встановлювати обігрівачі HELIOSA® HI DESIGN для отримання найкращих результатів. Важливо, щоб область покриття обігрівалася максимально рівномірно. Більш того, вертикальне опалення через стелю не рекомендується, тому що обігріватиметься тільки верхня частина тіла, що завдаватиме дискомфорту.

Таким чином, опалення на стелі має встановлюватися діагонально (для досягнення найкращих результатів (див. установку на стелі).

Схеми встановлення

Установка на протилежних стінах

Стінна   встановлення

У кутах

Ідеальне розміщення на стелі

НАСТІННА УСТАНОВКА

Це найчастіший тип установки, що дозволяє встановити прилад не порушуючи конструкції стін. Всі моделі поставляються з кронштейном для цього типу установки.

УСТАНОВКА НА МОБІЛЬНИХ СТІЙКАХ

Лінія HELIOSA® HI DESIGN представляє мобільні моделі з підлоговими стійками. Різні моделі дозволяють розміщувати мобільні обігрівачі без необхідності встановлювати специфічні електричні системи. Більше того, вони можуть легко використовуватись у різних зонах, залежно від вимог.

ВСТАНОВЛЕННЯ ПІД ЗОНТАМИ І НАВІСами

Для такого типу установки існують спеціальні моделі та відповідні сполучні аксесуари для кожної моделі.

АСЕСУАРИ

Лінія HELIOSA® HI DESIGN може бути укомплектована додатковими аксесуарами, такими як регулятори потужності з різними характеристиками та детекторами присутності для автоматичного включення.

ТЕРМІН СЛУЖБИ ЛАМП InfraCalor®

Усі прилади оснащені спеціальними лампами InfraCalor®, розробленими відповідно до специфічних вимог. Лампи для зовнішнього використання в областях, що піддаються дії атмосферних явищ, є запатентованою розробкою Star Progetti. Лампи InfraCalor® мають дуже довгий термін служби (більше 5000 годин), залежно від характеристик використання.

ЗАХИСНІ ҐРАТИ З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ

Усі прилади оснащені захисними решітками, які можуть бути необхідними, якщо прилад встановлюється на висоті нижче 2 м.

HI DESIGN 992

HI DESIGN 992

HI DESIGN 994

HI DESIGN 994

HI DESIGN 11

HI DESIGN 11

HI DESIGN 993

HI DESIGN 993

HI DESIGN 991

HI DESIGN 991