Маркування

Маркування CEМаркування CE (абревіатура фр. Conformité Européenne — європейська відповідність) – особливий знак, який наносять на виріб, і який засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директив ЄС, а також, що продукт пройшов процедуру оцінки відповідності директивам. Це означає, що маркування CE вказує на те, що виріб не є шкідливим для здоров'я його споживачів, а також нешкідливим для навколишнього середовища.

 

Маркування IMQМаркування IMQ (абревіатура іт. Istituto Italiano del Marchio di Qualità – Італійський інститут видачі марки якості ) – це маркування, яке гарантує відповідність продукції вимогам законодавства в галузі безпеки продукції та матеріалів, що використовуються при його виробництві та присвоюється продукції незалежним органом з видачею сертифіката.

Список сертифікованої – це на сьогоднішній день близько 140.000 найменувань щодо продукції 18.000 компаній.

Видача маркування проводиться після проведення контролю незалежними експертами і які в ході контролю перевіряють та сертифікують безпеку використовуваних матеріалів та продукції перед випуском її на ринок. Даний тип сертифікації не є обов'язковим згідно із законом, повинен повторюватися з певною періодичністю після одного разу отриманої сертифікації.

 

Zero Impact - маркування нашої компанії, що означає екологічність продукції та відсутність усілякого негативного впливу на навколишнє середовище. Обладнання не спалює кисень, не виділяє вуглекислий газ або інші продукти переробки, не піднімає пил і не створює шуму, шкідливого як для людини, так і навколишнього середовища.

 

 

Запатентована модель - логотип нашої компанії, що означає, що та чи інша модель запатентована (або її технології чи інші конструктивні особливості)

 

 

Водонепроникний - цей символ означає, що влагозахищене обладнання: не боїться дощу та бризок води, відповідає англійській WATERPROOF. Цей логотип застосовується для обігрівачів з індексом захищеності IP 23, IP 54, IPX 5, IP 66

 

 

Зроблено в Італії - логотип, розроблений нашою компанією , що містить стилізацію італійського прапора та вказує на італійський дизайнерський стиль

HI DESIGN 66

HI DESIGN 66

HI DESIGN 33

HI DESIGN 33

HI DESIGN 55

HI DESIGN 55

HI DESIGN 991

HI DESIGN 991

HI DESIGN 77

HI DESIGN 77