Інфрачервоні обігрівачі Heliosa :: Інфрачервоні обігрівачі для приміщень HELIOSA HI DESIGN

Інфрачервоні обігрівачі для приміщень HELIOSA HI DESIGN

Електричне обігрів приміщення, а точніше його якість та ефективність, безпосередньо залежить від застосовуваного пристрою.

У традиційних системах обігріву тепле повітря піднімається вгору під стелю і виходить назовні через щілини та вітражі вікон. Крім цього, разом з повітрям піднімається пил, який осідає на стіни і затемняє їх. Час нагріву приміщення зростає, необхідний попередній обігрів, який збільшує матеріальні витрати.

Саме з цих причин ми пропонуємо своєму клієнту купити ІЧ нагрівач для приміщень виробництва Star Progetti, що кардинально відрізняється за технічними та експлуатаційними характеристиками. У новій системі інфрачервоного обігріву HELIOS ELECTRIC INFRARED & PHILIPS теплова енергія прямує безпосередньо в потрібні зони без розсіювання.

Обігрівачі для приміщень (1) Обігрівачі для приміщень (2)

Тепло виникає відразу після включення системи, попередній прогрів не потрібен. Ці показники інфрачервоних обігрівачів роблять їх економічно вигідними.

Моделі обігрівачів HELIOSA HI DESIGN для застосування в приміщеннях

HI DESIGN 11

HI DESIGN 11

HI DESIGN 33

HI DESIGN 33

HI DESIGN 77

HI DESIGN 77

HI DESIGN 88

HI DESIGN 88

HI DESIGN 990

HI DESIGN 990

HI DESIGN 991

HI DESIGN 991

HI DESIGN 992

HI DESIGN 992

HI DESIGN 996

HI DESIGN 996

HI DESIGN 997

HI DESIGN 997

HI DESIGN 998

HI DESIGN 998

HI DESIGN 999

HI DESIGN 999


Система інфрачервоного обігріву Компанії Star Progetti не викликає переміщення повітря і не піднімає пил, створюваний нею мікроклімат подібний до сонячного - приємний і екологічно чистий; система дає суттєву економію та забезпечує безпеку.

У системі не спалюється паливо. Тому, не утворюються продукти згоряння та конденсат, що призводять до появи плісняви та потемніння стель та стін. Різні моделі системи дозволяють зробити зручний монтаж. Усі моделі компактні та підключаються звичайним електрокабелем. Крім того, є моделі, що переміщуються, які можна легко встановити в будь-якому місці.

Всі перераховані переваги призводять до того, що продаж електрообігрівачів Heliosa знаходить великий попит серед споживачів, орієнтованих не просто на забезпечення додаткового тепла, а й на комфорт, здоровий спосіб життя та затишок у будинку. Якщо Ви - в їх числі, і бажаєте купити настінний обігрівач Heliosa, ми з радістю запропонуємо свій асортимент пристроїв. Вибирайте та робіть свій будинок ще затишніше!

Обігрівачі в приміщенні (1) Обігрівачі у приміщенні (2) Обігрівачі у приміщенні (3)

HI DESIGN 77

HI DESIGN 77

HI DESIGN 44

HI DESIGN 44

HI DESIGN 88

HI DESIGN 88

HI DESIGN 993

HI DESIGN 993

HI DESIGN 990

HI DESIGN 990