Інфрачервоні обігрівачі Heliosa :: Інфрачервоні промислові обігрівачі HELIOSA

Інфрачервоні промислові обігрівачі HELIOSA

Нова лінія TITAN SUPER POWER є втіленням впровадження передових технологій та досвіду компанії Star Progetti у галузі опалювального інфрачервоного обладнання. В результаті було досягнуто покращення теплопередачі та зниження енергоспоживання. Наша практика показує, що продаж промислових нагрівачів у Києві знаходить попит на виробничих об'єктах, а також в умовах, де необхідно забезпечити джерело тепла на тривалий період (активний експлуатаційний режим), особливо за суворих вимог до монтажу обладнання – на великій висоті. Так, пропозиція актуальна там, де показники промислового обігріву специфічні. Крім того, обігрівачі HELIOS TITAN успішно вирішують проблему втрат на складах, у відкритих (погано ізольованих) приміщеннях або під навісами. Обігрівачі лінії TITAN SUPER POWER за швидкістю нагрівання об'єкта та за економічністю використання значно перевершують аналоги, що існують на ринку. Це стає ще однією перевагою та причиною купити ІЧ обігрівач HELIOSA TITAN.

Пристрої цієї промислової серії мають індекс захисту - IP 25, тобто. призначені для роботи за несприятливих погодних умов на вулиці або у відкритих приміщеннях.

З питання замовлення та ціни на інфрачервоні обігрівачі в Києві Ви можете звернутися до нашого менеджера. Кваліфікований спеціаліст у сфері промислового опалювального обладнання з радістю надасть консультацію.

TITAN SUPER POWER

VARMA INFRARED IRK

HI DESIGN 992

HI DESIGN 992

HI DESIGN 995

HI DESIGN 995

HI DESIGN 11

HI DESIGN 11

HI DESIGN 66

HI DESIGN 66

HI DESIGN 88

HI DESIGN 88